آموزش پرسنل آریاساسول در اسپانیابرگزاری دوره آموزشی پیشرفته برای پرسنل پتروشیمی آریاساسول در شهر بیلبائو-اسپانیا با مشارکت ULMA اعزام نیرو جهت آموزش به خارج از کشور و ایجاد کارگاه های آموزشی در محل شرکت ULMA در کشور اسپانیا توسط شرکت تسکو تاکنون چندین بار انجام شده است و این بار نیز جهت آموزش مدیران و کادر اجرایی شرکت پتروشیمی آریاساسول دوره آموزشی دیگری برگزار گردید.
این امر به منظور ارتقاء و افزایش تجربه در کاربرد سیستم های دسترسی و داربست بندی و تجهیزات کار در ارتفاع می باشد. بازدید از مراحل تولید ، طراحی و کنترل محصولات ، آموزش نرم افزارهای طراحی و محاسباتی ، روش های مونتاژ و دمونتاژ مقاطع مختلف و روش های دسترسی ، برپا کردن داربست ، کاربر روی داربست ، باز کردن و روش های نگهداری ، بازرسی ، افزایش ایمنی ، انبارش ،جابه جایی و ... جزء موارد آموزشی بوده است.
شرکت ULMA اولما در شهر بیلبائو کشور اسپانیا واقع است و یک هولدینگ بسیار قوی در طراحی و تولید سیستم های قالبندی و داربست های ساختمانی و صنعتی می بشد و بیش از 50 سال تجربه در زمینه پشتیبانی و تأمین تجهیزات ساختمانی و صنعتی در پروژه های مختلف را دارا می باشد. لازم به ذکر است برگزاری دوره های مقدماتی توسط تسکو در محل سایت پروژه ها یا دفتر تهران انجام می گردد و معمولاٌ برای دوره هی پیشرفته اقدام به اعزام به خارج از کشور می کند. 


 اعزام نیرو به خارج از ایران جهت دوره های تخصصی

شرکت تسکو با اعزام نیرو به خارج از ایران قصد دارد افراد را با مباحث زیر آشنا کند:

آشنایی با شرکت های تولید کننده داربست همکار با تسکو

آشنایی با نحوه تولید داربست ها

آشنایی با نحوه بارگذاری و مباحث مهندسی محصولات

آشنایی با استانداردها و گواهینامه های کیفیت محصول

  


 

 

این متن را در گوگل محبوب کنید