فولاد اکسین خوزستان

 کارفرما : شرکت فولاد اکسین خوزستان

شرکت فولاد اکسین خوزستان پس از همکاری های متعدد با شرکت تسکو، این بار در زمینه طراحی و اجرای داربست، جهت دسترسی به تجهیزات صنعتیو تعمیر آنها با این شرکت همکاری نموده است.
پس از رایزنی های انجام شده و بازدید از محل تجهیزات مورد نظر ، مهندسین شرکت تسکو اقدام به طراحی داربست های ایمن و ترسیم نقشه های اجرا و مونتاژ کردند. در زیر نمونه ای از این نقشه را می توانید مشاهده کنید:
 
 
ایجاد دسترسی در میان این نوع تجهیزات بسیار پیچیده و الزاما نیاز به طراحی  مهندسی دارد. شرکت تسکو با توجه به تجربیات گذشته خود ، با تغییر ابعاد و اندازه پایه ها و مهار های داربست و همچنین ابعاد زیرپایی های مورد استفاده به راحتی این دسترسی را امکان پذیر کرد . تسکو با در اختیار داشتن اکیپ نصب با تجربه و ماهر در کوتاهترین زمان دسترسی های مربوطه را اجرا خواهد کرد.
 
 
 
 

داربست های مورد استفاده در این پروژه همگی ساخت کومپانی اولمای اسپانیا بوده است و دارای گواهینامه های تضمین کیفیت،  ایمنی و ایستایی با درجه بالایی هستند. سیستم اتصال این داربست ها رینگ و گوه می باشد که در تصاویر به راحتی قابل مشاهده هستند. راه دسترسی کارگران در این داربست با استفاده از زیرپایی های دریچه دار و نردبان متصل به آنها صورت می پذیرد.

 
این متن را در گوگل محبوب کنید